Otcovství pomocí znaleckého posudku


Budu cenově zvýhodněn, pokud si nejprve nechám udělat anonymní test a pak teprve akreditovanou zkoušku otcovství, případně znalecký posudek?

Bohužel nebudete. I když se akreditovaná zkouška otcovství provádí pro stejného klienta, který předtím objednal i anonymní test, oba testy se provádějí odděleně, jinak a s jinými vzorky. Pokud budete po anonymním testu objednávat znalecký posudek, odpustíme vám polovinu znalečného. Musíte nás na to ale upozornit a sdělit číslo případu anonymního testu.

 

Co mám udělat, pokud chci rovnou posudek?

Vyplňte formulář, podepište a pošlete nám ho poštou. Dohodneme s vámi termín a místo odběru.

Při platbě předem vám poskytneme slevu 10% z ceny akreditované zkoušky otcovství, která je součástí posudku. Pokud provedeme odběr vzorků na našem pracovišti v Hradci Králové, poskytneme ještě další slevu 10%. Samozřejmě jsou možná i další odběrová místa v ČR, ale nejsou cenově zvýhodněna.

 

Budu mít nějaké cenové zvýhodnění jako u akreditované zkoušky otcovství, když chci rovnou posudek?

Cenové zvýhodnění je stejné. Cena posudku se skládá z ceny za akreditovanou zkoušku otcovství a ze znalečného. Akreditovaná zkouška otcovství je cenově zvýhodněna, ať je objednána samostatně nebo je součástí posudku.

 

Mohu k vám přijít na konzultaci? Jakou máte sazbu?

Rádi vám poradíme při osobní návštěvě v Hradci Králové. Jen je nezbytné se předem objednat a dohodnout termín návštěvy. Konzultace provádíme bezplatně.

 

<< zpět